ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI KÜNYE İLETİŞİM

REKLAM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ACUN, ŞEYMA'YA İMAM NİKAHI KIYMIŞ!!!

ACUN, ŞEYMA'YA İMAM NİKAHI KIYMIŞ!!!

Editör

EŞİ ZEYNEP ILICALI'NIN KENDİSİNİ ALDATTIĞI İÇİN DAVA AÇTIĞI ACUN ILICALI2NIN 20'LİK FOTOMODEL METRESİ ŞEYMA SUBAŞI2NA YASAK OLDUĞUNU BİLDİĞİ HALDE İMAM NİKAHI KIYDIĞI ORTAYA ÇIKTI. BAKALIM CUMHURİYET SAVCILARI VE ZEYNEO ILICALI BU HABER ÜZERİNE NE YAPACAK?

Şeyma'ya imam nikahı kıymış!!!
 
Ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nın yıllardır ekran önünde edindiği beyefendi, başarılı ve iyi aile babası imajı; İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencisi olan ve şöhret olmak için yanıp tutuşan 20 yaşındaki Şeyma Subaşı'yla yasak aşk ilişkisinin ortaya çıkmasıyla derinden sarsıldı. Gülen Cemaati'ne yakınlığı sayesinde mahkemeden yasak aşkıyla ilgili yayın yasağı çıkartan Acun Ilıcalı, medyadaki satılık dostları tarafından da korunmaya devam ediyor. Birkaç delikanlı meslektaşım dışında hiç kimse bu yasak ilişkiyle ilgili kalem bile kımıldatamıyor. Vay be Acun Efendi, ne güçlü bir adammış. Onun milyon dolarlarıyla ve reyting gücüyle arkadaşlık etmek isteyecek ne kadar çok satılık köpek varmış bu basın camaisında. İnsan "Gazeteciyim" demeye utanır hale geldi yahu...
 
www.gezenkus.net'in kurulduğu günden beri sloganı "Artık hiçbir haber sır olarak kalmayacak" değil mi? O zaman hiç bir haber sır olarak kalmasın. Acun Efendi'nin bu yasak ilişkisiyle ilgili çoğu insan tarafından bilinen bir sırrı açıklamak da gezenkuş'a düşüyor o halde: Acun Ilıcalı, Etiler'de 4 bin TL'ye ev tuttuğu 20 yaşındaki metresi Şeyma Subaşı'na imam nikahı kıymış. Evli bir adamla imam nikahı kıymaktan büyük gurur duyan 20'lik güzel, okuldaki bütün arkadaşlarına bu imam nikahı olayını ballandırarak anlatmaktan geri kalmamış. 
 
Şimdi buradan Acun Efendi'ye soruyorum:
 
1) Resmi nikahlı eşin Zeynep Hanım'la evliyken, 20'lik metresine imam nikahı kıyman ne kadar yasal? Sen hiç kanun, yasa sallamaz mısın? Nikahını kıyan o imama ne kadar para verdin de senin gayriresmi nikahını kıydı? O imam da suç işlediğinin farkında mı?
 
2) Yarışmalarında ödül kazananlara paralarını bir yıl sonra yalvar yakar verirken sevgilin Şeyma'yı yarışmacı olarak programına alman ve 100 bin TL'nin üzerinde para vermen ne kadar etik? Bu olay ABD'de veya Avrupa'da olsa acaba çalıştığın kanal seni hemen kapının önüne koymaz mıydı? Sen bu utanç ve ayıpla daha kaç yıl ekranlarda boy göstereceksin?
 
3) Her röportajında "Param yok" diye ağlıyordun. 50 milyon TL'lik mal varlığın olduğnu eşin Zeynep Hanım'ın açtığı dava dilekçesinden öğrendik. Her seferinde ekranlarda gözlerinin içine bakarak kandırdığın Türk halkından özür dileyecek misin?
 
4) Ödüllendirmek için Bodrum'da otel kapattığın ekibini 20'lik sevgiline kul köle yapmaktan utanmadın mı? Eşin bu ilişkiyi nereden duydu sanıyorsun? Elemanların metresin Şeyma'dan o kadar çok çekti ki dayanamayıp eşine olayı anlatmak zorunda kaldı. Ekip arkadaşlarından özür dilemeyi düşünmüyor musun?
 
Show Tv yönetimine,
 
1) Kamuoyunu aldatan bir programınızın suncusunu her ne kadar en çok reytingi size o getiriyor olsa da nasıl hala orda tutuyorsunuz? Yasak ilişki yaşadığın kızla imam nikah kıyan, eşini aldatan bir adamı en azından birkaç ay dinlendirmeniz gerekmez miydi? Üç maymunu oynamak çok mu hoşunuza gidiyor? Sizin için para ve reyting; şeref ve haysiyetten daha mı önemli?
 
2) Acun Efendi'nin metresini programına konuk edip ona 100 bin TL'nin üzerinde para kazandırmasının etik yönünü Genel Müdürünüz Saner Ayar nasıl kendisine yediriyor? Acaba mert yağız Karadeniz erkeği Saner Ayar, Acun'a, "Hop efendi Show TV senin babanın çiftliği değil?" diyecek cesarete sahip değil mi? Kamu ihalelelerini bonus misali toplayan patronunuz Mehmet Emin Karamehmet, acaba Acun'dan gurur duyuyor mudur? Hiç sanmıyorum...
 
 
Haber Yorum: Gamze Erdem
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

MAGAZİN

OYUNCU PERRAN KUTMAN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI.

OYUNCU PERRAN KUTMAN FOTOĞRAF  SERGİSİ  AÇILDI. Kale Outlet Center'ın daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Filiz Akın ve Nejat Uygu...

YÖNETMEN İHSAN TAŞ ''PARAYI BULDUK'' DEDİ.

YÖNETMEN İHSAN TAŞ ''PARAYI BULDUK'' DEDİ. ÜÇ kuşak oyuncuların yer aldığı "Parayı Bulduk" adlı sinema filmi 29 Aralık'ta vizyona girecek.
EYS SENDROMU13 Nisan 2018

REKLAM


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi