SPORCU AYŞE KADER YAVUZ TÜRKİYENİN GURURU OLDU.


Açıklama: TÜRKİYE Özel Sporcular Spor Federasyonu Kayak Milli Takımında mücadele eden Erzincanlı sporcu Ayşe Kader Yavuz, Fransa'da düzenlenen INAS Dünya Kayak Şampiyonasından 4 madalya ile döndü.
Kategori: MAGAZİN
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2020
Geçerli Tarih: 21 Ocak 2020, 21:56
Site: ARTIK HİÇ BİR HABER SIR OLARAK KALMAYACAK
URL: http://www.gezenkus.com/haber_detay.asp?haberID=5650


Fransa’da düzenlenen INAS Dünya Kayak Şampiyonasında Milli forma giyen Erzincanlı sporcu Ayşe Kader Yavuz, Süper G yarışmasında Dünya ve Avrupa üçüncülüğü, küçük slalomda Dünya üçüncülüğü ve Avrupa ikinciliği derecesi elde etti. Yavuz, ayrıca Süper Kombine yarışmasında Dünya üçüncüsü,  Avrupa ikincisi oldu.
 
Katıldığı Dünya şampiyonasından 4 madalya ile dönen başarılı sporcu Ayşe Kader Yavuz, Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu tarafından Erzincan Havalimanında çiçeklerle karşılandı. Mumcu, bundan sonraki yarışmalar için Ayşe Kader Yavuz’a başarılar diledi. Havalimanında çocuklarını karşılamaya gelen Ayşe Kader Yavuz’un ailesi ile de görüşen İl Müdürü Mumcu, Yavuz ailesini tebrik etti.
YETKİLİLERİN ZAMAN ZAMAN HANTAL BÜROKRASİ NEDENİYLE EVRAKIN GELMEDİ PROSEDÜR BÖYLE MEVZUAT İZİN VERMİYOR. YURTDIŞINA ÇIKAMAZSIN SÖZÜ İLE ADETA YIKILAN VE BAZI ÜLKELERDEKİ YARIŞMALARA KATILAMAYAN AYŞE KADER YAVUZ BU DURUMA ÇOK ÜZÜLDÜĞÜNÜ VE AKEPE HÜKÜMETİ VE TAYYİP AMCANIN HANTAL BÜROKRASİYİ BİTİRMESİNİ RİCA EDİYORUM YALVARIYORUM ARTIK DEDİ.LÜTFEN TAYYİP AMCA BENİM BU MAĞDURİYETİMİ GİDER SÖZLERİNİ KULLANDI.FAKAT BENİM BU FERYADIM TAYYİP AMCANIN BİR KULAĞINDAN GİRİP DİĞER KULAĞINDAN ÇIKIYOR.ÇARESİZİM DEDİ ÇÜNKÜ BEN HER ZAMAN BU HANTAL BÜROKRASİNİN KURBANI OLUYORUM İFADELERİNİ KULLANDI. 
 
HABER : HATİCE ZÜMER