DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 5324791,30%
İstanbul
15°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ERBAKAN AŞIĞI YAZAR AHMET AKGÜL DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZIN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

ERBAKAN AŞIĞI YAZAR AHMET AKGÜL DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZIN KABRİNİ ZİYARET ETTİ

ABONE OL
Mart 4, 2023 17:15
ERBAKAN AŞIĞI YAZAR AHMET AKGÜL DÜNYA LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZIN KABRİNİ ZİYARET ETTİ
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Adil düzenin kurucusu ağır sanayi hamlesinin mimarı hocaların hocası bir dünya lideri olan Erbakan Hoca Hazretlerinin kabri bayram boyunca ziyaretçi akınına uğradı. Bu ziyaretçilerden biride ömrünü masonlar ve kemalizm’le mücadeleye adayan araştırmacı Yazar Ahmet Akgül idi

Aslen Elazığ’lı olan araştırmacı eğitimci yazar ve aynı zamanda kemalist karşıtı olan Ahmet Akgül bir dünya lideri olan Erbakan Hoca Hazretlerinin de yakından tanıdığı bir isimdi onlarca kitap çıkarıp insanlara Erbakan sevgisini aşılayan Ahmet Akgül bayramın 4’ncü günü Erbakan hocamızın Merkezefendi’de bulunan kabri şeriflerini ziyaret edip dualar okudu en çok satılan kitabı Erbakan devrimi kitabını da orada bulunan vatandaşlara imzalayıp hediye etti.sevenlerine sürekli olarak kemalizm zehirine kapılmamalarını öğütleyen Ahmet hoca.maalesef 5816 sayılı mustafa kemal’i koruma kanunu yüzünden tam olarak mustafa kemalin iç yüzünü anlatamamın ezikliğini yaşıyorum dedi. Bugüne kadar toplam 85 adet kitap çıkartmış. olan araştırmacı yazar Ahmet Akgül’ün en ünlü kitabı ise (Erbakan Devrimi) isimli kitabı okuyuculardan yoğun ilgi görüyor. ERBAKAN Hocamızı nasıl özetlersiniz sorumuza ise onun yolu yolumuzdur onu sevmeyen ölsün ifadelerini kullandı.geçmiş dönemlerde cuntacı paşalar ve kemalist kesimden çok zulüm görmüş olan Ahmet hoca hala ne hazindirki mustafa kemal bu ülkeyi anıtkabirden yönetmeye devam ediyor buda benim içimi kanatıyor sözlerini kullandı.gerçekleri dile getirdiği için kemalist kesim ve baş terörist fetulah’ın boy hedefi haline gelen Ahmet Akgül fetulah gülen eşkiyası asrın canisidir yahudi kuklası fetulahın ermeni asıllı ve azılı bir mason olduğunu dile getiren Ahmet Akgül bu teröristin başı ezilmedikçe türkiyemiz huzura kavuşamayacaktır dedi çünkü akepe’ninde içinde hala aktif kripto çeteleri var bunların dedi.Ahmet Akgül ülkemizde terörist abd ve hain fetulah destekli 28 şubat hain darbesi yaşanmasaydı başımızda Akepe diye bir parti olmayacaktı sözlerini kullandı. silahlı kuvvetlere çöreklenmiş olan fetulahçı darbeci ve kemalist subaylar temizlenmedikçe bu gidişle tayyip erdoğanı kemalistler ve fetulahçılar harcar dedi. Türkiye’mizin bu şekilde kemalizm düşüncesi ile düzlüğe çıkması imkansız diyen Ahmet Akgül şuanda ERBAKAN hoca rahmetullahi aleyhi başımızda olsaydı asgari ücret abrtmıyorum net 80.000 lira olurdu dedi.

AHMET AKGÜL KİMDİR :

1949‘da Elazığ’da dünyaya gelen, Öğretmen Okulu mezunu, Araştırmacı-Yazar, Düşünür ve Siyaset Bilimci Ahmet Akgül, Milli Görüş çizgisinde önemli bir fikir adamı ve Olaylara insan eksenli ve İslam endeksli yaklaşıyor.

2004 Ocak ayında, arkadaşlarıyla birlikte İstanbul’da aylık olarak yayınlanan “Milli Çözüm” Dergisini çıkaran Ahmet Hoca.

Uzun süreli, ciddi ve çileli bir mücadele dönemi yaşamış ve bu duyarlı, tutarlı ve kararlı tavrını hiç bırakmamıştır. Bu yüzden cuntacı generallerin hışmına uğramış pek çok sıkıntı ve saldırılara uğramış, özellikle 28 Şubat hain darbesi döneminde defalarca yargılanıp tutuklanmış ve işkence yapılıp hapis yatmıştır.

İnancımız ve ihtiyacımız olan evrensel hukuk kurallarının; bütün insanlığın ortak değeri ve hayat düzeni haline getirilmesi, “Demokrasi, Laiklik ve özgürlükler” gibi çağdaş kurum ve kavramların; ilmi ve insani temellere göre yeniden şekillenmesi… Ve Türkiye’nin yeni bir barış ve bereket medeniyetine öncülük etmesi konularında yoğunlaşmıştır.

Yazarın, başta “İnsanın Yozlaşması”, ardından “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” ve yine “Barış ve Bereket Nizamı “İslam Davası” ve Yozlaştırılan “Cihat Kavramı” gibi birçok kitapları İngilizceye çevrilip merkezi Londra’daki çağaloğlu Yayıncılık organizesiyle; Amazon ve Bornes & Noble (bn.com) gibi dünya genelinde dağıtım yapan yüzlerce online sitesinde ve dijital (e-kitap) sayesinde 120 kadar ülkede yayınlanıp okunmaktadır. Ayrıca yazarın “Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı” başlıklı Meali, yorumları İngilizce ve Rusça tercümeleri ile “Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya” kitaplarının Rusça, Arapça, Çince, Japonca ve İspanyolca tercümeleri tamamlanıp basılmış olup; Almanca, Fransızca, Kırgızca ve Farsça tercümelerinde de sona yaklaşılmıştır.

Milli siyaset ve sorumluluk düşüncesini farklı bir boyutta ele alan ve yorumlayan yazar; yaklaşık 40 yıldır Türkiye’mizin her yerinde, Avrupa’da ve İslam ülkelerinde, önemli seminer ve konferanslara katılmaktadır.

TSK ya çöreklenmiş bazı şaibeli kişilerin gizli niyet ve tertiplerini haber vermesi, uzun vadeli hedefler ve stratejik tavizler sonucu ve bu hain cuntacıların Partiye girdiklerini sezmesi ve söylemesi nedeniyle, Ahmet Akgül’ün teşkilatlarda ve Milli Görüşçü kuruluşlarda hizmet vermesi engellenmeye çalışılmış; Erbakan Hoca ise, kendisinin daha bağımsız davranabilmesi ve nifak çarkı içinde öğütülüp kirletilmemesi için bu girişimlere karşı çıkmamış, ama kendisini uzaktan destekleyip yönlendirmekten de geri durmamıştır. Erbakan’ın “Adil Düzen” projeleri, AKP’nin siyasi hileleri ve karanlık ilişkileri, Başterörist Fetullah gülen eşkiyasının gizli mahiyeti konularında sayılı uzmanlardandır, çeşitli konularda yayınlanmış ve hazırlanmış 80 eseri bulunan yazarımız, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Başlıca Kitapları:

● Yüce Kur’an’ın Manası ve Mesajı (Meal) ●Milli Sorunlarımız ve Sorumluluklarımız (2 Cilt)

●Dünyanın Değişimi ve Erbakan Devrimi ●Refah-Yol’la Rantiye Savaşı

●Cemaatin Cılkı, Erdoğan’ın Çarkı, Erbakan’ın Farkı ●Türkiye Kuşatılırken, Kuklaların Kapışması

●Adil Düzen ve Yeni Bir Dünya (İngilizce, Rusça, Çince, Japonca, Arapça, İspanyolca)

●Küresel Fesatçılık ve Fethullahçılık ●Dış Politikamız (Cilt-1) Bop’un Temelleri (1988-1998)

●Dış Politikamız (Cilt-2) Tarihin En Talihli Dönüşüm Süreci ●Siyaset ve Strateji Bilgeliği

●Osmanlı Sistemi ve Abdülhamit Siyaseti ●İslam Davası ve Cihat Kavramı (İngilizce)  ●İnsan’ın Yozlaşması (İngilizce-Rusça) *AKP Tahribatının Fotoğrafı: İslamcı Münafıklar

●Yeni İstiklal Savaşında Milli Şuur ve Ordu ●Bir Dış Proje Olarak AKP Gerçeği ve Akıbeti

●Bilge(!) Erdoğan’dan, İlkeli(!) Numan’a AKP Tezgâhı ●Cezaevinde Yazdıklarım

●Siyonizm-Deccalizm Ortaklığı ●Devrim Simsarları ve Din İstismarcıları

●Dilin Düğümü Çözüldü (Şiir) ●Din Dengedir İslam İlericiliktir

●Din – Devlet ve Demokrasi ●Ergenekon Senaryosu “At Değiştirme” Operasyonu muydu?

●Gönül Seması ve Tasavvuf Kapısı ●Medeniyet Mücadelesi ve Mehdiyet Müjdesi

●Teşkilatçılık Mesaj ve Metod (İletişim ve İşbirliği Sanatı)

●Milli Siyasette Kirli Hesaplar-1 Milli Görüş’ün Marazlıları

●Milli Siyasette Kirli Hesaplar-2 Sonradan Yamuklaşanlar

●ABD’li Siyonistlerin, AKP’li Piyonistleri Bir Devrin Bitişi ve Bir Devrimin Gelişi

●İdlib-Amik Ovası ve Yaklaşan Armegeddon Savaşı

●BDP’nin Özerklik Ezanı, TC’nin Cenaze Namazı Olacaktı ●Bir Devrim Yaşanıyordu!

●Dünya Dönüşüme Hazırlanıyordu ●Hidayet Kıvılcımı ve Hikmet Kılıcı (Şiir)

●Katı Ulusalcıların ve Ilımlı İslamcıların Din Tahribatı

●Osmanlı’dan Cumhuriyete Kripto Yahudiler Pakraduniler ve İslam düşmanı Kemalistler

●100 Kur’ani Kavram ve Yorumları ●Bizden Söylemesi-1 AKP İntihara Gidiyordu.

●Bizden Söylemesi-2 Türkiye Uçuruma Sürükleniyordu.

●Terör-Masonluk ve Mafia Medeniyeti ●Cumhuriyet Türkiye’sinde Nifak Hareketleri

●Ruhlar-Sırlar ve Uzaydaki Yaratıklar ●Sabah Yakın Değil miydi?

●Tarikatların Hizmet Sahası ve Islahı ● Tuz Kokarsa.

●Türkiye Büyüyor muydu, Bölünüyor muydu? ●Türkiye Dağılacak mıydı, Doğrulacak mıydı?

●Türkiye Tarihi Dönemeçte, Ya Yıkılacak Ya Şahlanacaktı!

●Yakın Tarihimizde Yüceler ve Cüceler (2 Cilt) ●Zafer Müjdeleri ve Fetih Hazırlıkları

●Erbakan’dan İntikam Alanlar ●Suriye’de Yaklaşan Hilal-Haç Kapışması

●Başkanlık Muamması ve Çarkların Tıkanması ●15 Temmuz Hıyanetinin Gizemi: Bir Darbe Analizi ve Sistem Krizi

●Pazarlık Partisi ve Palavra İktidarı ●Kemalizm-Tayyibizm Uyarlaması

●Asker Darbesi Değil Devlet Müdahalesi Lazımdı ●İslam’dan Uzaklaştıkça, İnsanlıktan Çıkılması

●Dert Söyletir Aşk İnletir (Şiir) ●Hainleri Haşlama, Zalimleri Taşlama (Şiir)

●İstanbul Sözleşmesi ve Ailenin Çözülmesi  ●Ahmet Akgül’ün Özgeçmişi ve Öğretileri (Yakup Gözübüyük)

●AKP Yönetimi ve Tahribat Yöntemi Sistem Tahlili ve Siyaset Tenkidi (Nevzat Gündüz)

●Sözün Çözüme Dönüşmesi  ●Ayar Aynası ve Nokta Atışı

●Milli Çözüm Ekibinden: İlginç Rüyalar ve Manevi Uyarılar.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ https://www.gezenkus.com/erbakan-asigi-yazar-ahmet-akgul-dunya-lideri-erbakan-hocamizin-kabrini-ziyaret-etti-3/

ÖZEL HABER : SUZAN AKTAŞ

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.